"Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Нұресіл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Нуресиль отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"

Біз әлеум. желідеміз

Смотреть все>>>

Бүкіләлемдік тұтынушылар құқығын қорғау күніне орай ұйымдастырылған «Сандық дәуірдегі тұтынушылар құқығы» атты акцияның өткізілуі туралы ақпарат

07.04.2017

Біздің мектебімізде 14 наурыз, яғни Бүкілдүниежүзілік тұтынушылар құқығын қорғау күні «Сандық дәуірдегі тұтынушылар құқығы» ұранымен өтті.

Өткізілетін барлық іс – шаралар жоспары  алдын ала жоспарланып, мектеп директорымен бекітілді.

Жоспар бойынша тәрбие ісі меңгерушісі Худайбергенова Г.Э. мектепішілік саптық жиында акцияның тақырыбымен

таныстырды.

Сынып жетекшілері мына тақырыптарда сынып сағаттары мен  әңгімелесулер өткізді:

«Білгенің жөн, жеткіншек! (Жолдвай Ж. 8 «А» сынып) , «Знаем мы ли свои права?» (6 «б» класс - Такенова А.С.), «Как есть, чтобы жить?» (7 «б» класс – Косубаева Б.Т.), « Рациональное питание школьников» (Мащанова Г.С. – 5

«Б»класс),  «Тамақтану мәдениеті» (7 «ә» сынып - Көшкінбай Г.Б), «Дұрыс тамақтану – денсаулық кепілі» (9 «а» сынып - Аушахманова Ш.Н.).

Мектеп психологы Искакова А.А. ата – аналармен «Что такое здоровое и безопасное питание?» тақырыбында дәріс жүргізді.

Әлеуметтік педагог Дюсембаева Г.К.  8-9 сынып оқушыларына  «Тамақпен улану» тақырыбында баяндама оқыды. Тіл мамандары 1-4 сынып оқушыларына  «Жасөспірімдердің дұрыс тамақтануы» тақырыптарында диктанттар жазғызды.

Дене шынықтыру пәні мұғалімі Хавсемет А. оқушылар арасында «Солнце, воздух и вода – наши лучшие друзья!» ұранымен спорттық сайыстар өткізді.

Жоспарланған іс-шаралар  өз деңгейінде өтті.