"Ақмола облысы білім басқармасының Целиноград ауданы бойынша білім бөлімі Нұресіл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа села Нуресиль отдела образования по Целиноградскому району управления образования Акмолинской области"

Біз әлеум. желідеміз

Алтын Сақа

Целиноград ауданы Нұресіл ауылы ЖОББМ

5-6 сынып оқушыларына  арналған «Алтын сақа»  математикалық олимпиадасының облыстық  кезеңі туралы

АҚПАРАТ

2024 жылдың 11  мамырда   Астана қаласының   «International school Zerdeli» мектебінің базасында өткен 5-6 сынып арасында Алтын сақа математикалық  олимпиадасының облыстық  кезеңі  өтті. Бұл кезеңге  Нұресіл ауылы ЖОББМ –нен  5 сынып  оқушысы Салей Айша  мен 6 сынып оқушысы  Салтанат Ислам қатысты.   Олимпиаданың қорытындысы  бойынша мектебіміздің 5 а сынып оқушысы Салей Айша 3 орынға ие болды. Оқушымызды құттықтап, болашақта сәттілік тілейміз!